MENU

Olen Hug Oü-ga teinud koostööd kahel korral. Esimesel korral tegid nad minu ettevõttele logo. See oli lihtsalt super, kuidas nad lausa poolelt sõnalt suutsid aru saada minu mõttest, ideest ja soovist ning kujundasid just sellise logo, nagu ma oma peas olin välja mõelnud 🙂

Teisel korral aitas Liis mul e-poodi klientidele nähtavamaks ja Googles leitavamaks muuta. 
Parimat õpetajat ja juhendajat on võimatu leida! Liisi juhendamine ja selgitamine on nii selge ja arusaadav, et ka suurem võhik saaks aru, millest jutt käib. Ja Liisiga on nii hea ja kerge suhelda, et temalt julgeb küsida ka siis, kui midagi arusaamatuks jääb.

Julgen kindlasti Hug Oü -d kõigile soovitada ja olen kindel, et saate lahenduse oma küsimusele, olgu see siis seotud kodulehega, e-poega või muu e-turunduse teemadel.

Raina Sarv/ Siblik

***

Hug OÜ tegi mulle veebilehe boat-trips-estonia.eu. koduleht sai väga proffesionaalne ja valmis väga kiirelt. Oleks saanud kiireminigi kui ise oleksin asjaga süvenenult igapäevaselt kaasa mõelnud 😀. Muidugi on sellel firmal meeldiv personal kes abistab mõtlemisega kaasa ja torgib tagant et asjad liiguksid 😀 väga rahul antud teenusega ja super ägeda kodulehega.

Jaanus Mäger/Boat Trips Estonia

***

‘’Hugi tüdrukud on kiired, professionaalsed ja mis kõige olulisem – kiiresti kättesaadavad. Kui on tekkinud lahendamist vajavad olukorrad, leiab Hugi Team kiirelt lahenduse. Tänu Teile on meil nüüd uus ja hästi töötav koduleht. Kindlasti soovitame Teid ka teistele (oleme seda juba teinud 🙂 ), kes vajavad uut kodulehte! Meie oleme Teie tööga rahul ning täname meeldiva koostöö eest!’’

Team Sportservice

***

“Muhe meeskond soovib ühehäälselt öelda, et meie koostöö HUG-iga oli väga tore, ja meeldiv. Kiire ja täpne suhtlemine. Väga mõnus ja muhe koostööpartner, kelle käe all valmis meie imeilus muhe ja kodune kodulehekülg www.muhebreak.ee.  Kindlasti jätkame koostööga. Meile meeldib, kui inimesed on avatud meele ja mõtlemisega, kes lisaks kliendi soovidele oskavad ja julgevad pakkuda ka oma nägemusi ja visioone, kui klient võib olla piisavalt ei tea, kodulehe valmistamisest ega muudest disainidest suurt midagi. Kindlasti soovitame teistelegi. Ja nagu nimigi “Hug” (kallistus), ütleb, siis jah, HUG pakub kindlasti meeldejäävat sooja ja toredat kallistust oma suurepärase teeninduse  ja parimate oskustega oma valdkonnas. Aitäh!”

Peeter Kase /Muhebreak

***

Liisbet ja Hug on väga profesionaalsed tegijad, meie jäime oma kodulehega väga rahule ja kasutame Hug teenuseid kindlasti ka tulevikus!

Jüri Karisma / Veoxpress OÜ

***

Oleme väga rahul oma kodulehega. Kõik on lihtne,loogiline ja ilus! Suur aitäh Liisile, kes on alati abiks nõu ja jõuga. Kindlasti jätkame koostööd ka tulevikus ja saame julgelt HUG’i soovitada ka teistele!

Kristiina Komleva/ Pronaine.ee

***

Soovisime tellida Hug-ist logo, kuid oleme saanud tänu nende abiga veel omale uue brändi nime, eesti klientidele suunatud veebilehe ning samuti ka välisklientidele suunatud veebilehe. Super töö sinu ja sinu heade kolleegide poolt 🙂

Martin Kuldkepp/ The Magic of Wood

***

Saime flaierid kätte ning kvaliteet on väga hea. Super töö, aitäh Teile! 

Laura-Maria Mats / Elva Südaööjooks

***

Jube äge on see logoraamatu esileht. Suur, suur aitäh, me oleme väga rahul !
Irene ja Piret/ Fendaf
***

Väga kiire ning sõbralik teenindus ja loomulikult suurepärane tulemus. Kui kellelgi disaini abi vaja soovitan soojalt..

Jaanus Ratas/ Juss Õigusabi

***

Oleme HUGiga väga rahul. Kristina ja Liis on väga abivalmid ja otsivad alati paremaid lahendusi. Meie kodulehe tegemise ajal on koostöö HUG-iga sujunud laitmatult, oleme saanud häid soovtusi, samuti saanud realiseerida kõik meie ideed. Kodulehe valmimise järel oleme saanud palju kiidusõnu lehe külastajatelt, see on väga ilus ja kasutajasõbralik. Saame julgelt soovitada HUG OÜ teistele ning soovime Kristinale ja Liisile palju edu!

Maksim Pavlov/ Sportworld

***

Jäime kõigega rahule, eriti rahule jäime logoga..see sobib ideaalselt 🙂 ka visiitkaartide disain oli väga ilus.

Liis Aruvel/ Rogerder

***

Asjalik koostöö rahulolu valmistava lõpptulemusega. 

Indrek Ladva/ Fotograaf

***

Kõigepealt edastan tänud ja kiituse. Kodulehe esitlus läks hästi, aga ennekõige koduleht on hea. Vaatasin ka kodulehe mobiiliversiooni ja jälle kõik on lihtne ja loogiline.

Hannes Verlis/ Konesko